fbpx

O mnie

kilka słów o mnie

Agnieszka Orłowska

“Twoje życie staje się lepsze nie przez przypadek, ale dzięki zmianie”

Nazywam się Agnieszka Orłowska, 41 lat, jestem dietetykiem klinicznym i psychodietetykiem,  ale też żoną i mamą dwójki już sporych dzieci. Jestem założycielką Poradni dietetycznej Kale. Moja praca zawodowa związana jest także z mikrobiotą jelitową, probiotykoterapią i dietetyką kliniczną. Współpracuję z pacjentami w ramach własnej działalności, Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Ostrołęce oraz Przychodnią lekarską NZOZ Lek. Iwoną Malinowską-Paździor. Organizuję także warsztaty i szkolenia dla dzieci, młodych sportowców,  młodzieży, dorosłych i seniorów.

Poznaj mnie bliżej

Jestem dietetykiem z miłością  do ludzi, gotowania i tworzenia zdrowo uzależniających smaków. Dla mnie to magia, która dzieje się na Twoim talerzu, dlatego w moich planach żywieniowych dostaniesz tylko przepisy z mojej „kuchni” a program dietoterapii dopracowany jest do Twoich możliwości dla Ciebie lub całej rodziny. Kocham to co robię i zarażam. Obalam stereotypowe myślenie.

To tutaj powstają najważniejsze zmiany, budowanie świadomości o swoim zdrowiu, zmiana myślenia na „zdrowsze”, budowanie nowych nawyków żywieniowych mając na uwadze Twoje dobro i dobro środowiska. Tutaj na pierwszym miejscu jest Twoje zdrowie, poprawa wyników.

Możesz spotkać się ze mną indywidualnie lub grupowo na moich warsztatach.

Działam nietuzinkowo:)

Partnerzy

 
 

 

Zapraszam Cię do współpracy i zapoznania się z ofertą dla klientów indywidualnych oraz dla biznesu i zobacz co mogę zrobić dla Twojej firmy.

Pozdrawiam
Agnieszka Orłowska,
dietetyk kliniczny, psychodietetyk