fbpx

O mnie

kilka słów o mnie

Agnieszka Orłowska

“Twoje życie staje się lepsze nie przez przypadek, ale dzięki zmianie”

Nazywam się Agnieszka Orłowska, 39 lat, jestem dietetykiem,  ale też żoną i mamą dwójki już sporych dzieci. Jestem absolwentką Uniwersytetu UWM w Olsztynie na Wydziale Nauk o Żywności o specjalności Żywienie Człowieka, założycielką  Poradni dietetycznej Kale. Moja praca zawodowa związana jest także z mikrobiotą jelitową, probiotykoterapią i dietetyką kliniczną.

Poznaj mnie bliżej

Jestem dietetykiem, specjalistą ds. żywienia człowieka, ekspertem probiotykoterapii z pasją do ludzi, gotowania i tworzenia zdrowo uzależniających smaków. Dla mnie to magia, która dzieje się na Twoim talerzu, dlatego w moich planach żywieniowych dostaniesz tylko przepisy z mojej „kuchni” a program dietoterapii dopracowany jest do Twoich możliwości dla Ciebie, Twojego dziecka lub całej rodziny. Kocham to co robię i zarażam. Obalam stereotypowe myślenie.

To tutaj powstają najważniejsze zmiany, budowanie świadomości o swoim zdrowiu, zmiana myślenia na „zdrowsze”, budowanie nowych nawyków żywieniowych mając na uwadze Twoje dobro i dobro środowiska. Tutaj na pierwszym miejscu jest Twoje zdrowie, poprawa wyników.

Obecnie współpracuję z pacjentami indywidualnymi lub w grupach z problemem nadwagi i otyłości, chorób dieto-zależnych, będących na diecie wegetariańskiej, szkołami o profilu związanym z tematyką żywienia lub „świadomymi problemu” firmami, placówkami oświatowymi, salonami urody i medycyny estetycznej, fizjoterapeutami, psychologami i sklepami zielarskimi.

Możesz spotkać się ze mną indywidualnie lub grupowo na moich „Warsztatach Odchudzania Ostrołęka”.

Działam nietuzinkowo:)

Partnerzy

 
 

 

Zapraszam Cię do współpracy i zapoznania się z ofertą dla klientów indywidualnych oraz dla biznesu i zobacz co mogę zrobić dla Twojej firmy.

Pozdrawiam
Agnieszka Orłowska,
dietetyk, specjalista ds. żywienia